Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Reference

Wellness Hotel Fénix

Jedinečný Wellness Hotel Fénix s fantastickým výhledem na Liberec a také Ještěd se nachází v klidné části Liberce. Hotel nabízí krásné komfortní apartmány, které jsou do detailu promyšlené. Nás Wellness hotel Fénix oslovil s pomocí v oblasti wellness prvky, například:

Najdete zde celkem devět luxusních apartmánů, které mají pro zvýšení pohodlí hostů hydromasážní vany naší výroby. Jedná se o kvalitní akrylátové vany s masážním systémem MEDIUM KOMBI se 2 tlačítky, které poskytují vysoký komfort a možnost odpočinku. Pro dokonalou relaxaci je k hydromasážnímu systému přidaná také chromoterapie – 1 velké barevné světlo. I zde bylo myšleno na maximální hygienické standardy, a proto byly všechny vany doplněny o přímou dezinfekci hydromasážního systému.

Tři originální wellness apartmá mají k dispozici velké vířivé vany s hydromasážním systémem MEDIUM KOMBI se 4 tlačítky, chromoterapii SWISS (10 LED světýlek).

Do jedné hydromasážní vany jsme instalovali NOVINKU pro rok 2020 – systém MILK O2. Což je lázeň obohacena o okysličenou vodu. Dvacetiminutová koupel ve vodě obohacené kyslíkem stačí k hlubšímu uvolnění a duševní pohody.

V hotelu můžete také vidět a vyzkoušet si naší veřejnou vířivku 2, která poskytne pohodlí až pro 5 osob.