Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O společnosti

Jsme firma s dlouholetou tradicí

Jsme česká rodinná firma s více jak 25letou tradicí výroby. Sídlíme ve středních Čechách v královském městě Slaný – okres Kladno.

Naše společnost se definuje jako český výrobce hydromasážních van, akrylátových SPA-vířivek, bazénů a vířivek z NEREZU, parních kabin a mnoha dalších technologií a produktů spadajících do kompletních řešení realizací komerčních i privátních wellness.

Zakládáme si na kvalitě, personalizaci výrobků, vysoké úrovni servisu a především na osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

Naše historie:

1998

založení společnosti Jaroslav Tesárek - EXCEL

1999

vyrobeny první hydromasážní vany

2004

zahájení výroby akrylátových vířivek – SPA

2006

realizace první parní kabiny

2007

realizace první veřejné vířivky s přelivnou hranou

2009

první realizace komerčního wellness

2018

založení divize STEEL – nerezové bazény a vířivky

2022

založení společnosti TESAREK Group s.r.o.

2023

Vyrobili jsme více jak 9 300 hydromasážních van

Tesárek Group s.r.o. vznikl propojením dvou silných rodinných firem Jaroslav Tesárek – EXCEL a Beznoska s.r.o. Obě společnosti se pyšní dlouholetou rodinnou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi ve svém oboru.

Zakladatel firmy Jaroslav Tesárek – EXCEL zahájil ve Slaném po roce 1998 výrobu českých hydromasážních van. Později byly přidány také kompletní wellness & SPA realizace pro privátní a veřejné užívání, kterých bylo zhotoveno již více jak 120.
Zde se můžete podívat na ukázky našich realizací.

Beznoska s.r.o. již přes 30 let vyrábí ortopedické implantáty a chirurgické nástroje z nerezové oceli a titanu. Počátky společnosti sahají až do roku 1968, kdy byla otevřena dílna Chirurgie v POLDI SONP Kladno.
www.beznoska.cz

Propojením a zúročením těchto mnohaletých zkušeností bylo umožněno oběma společnostem rozšířit své stávající působení o téměř neomezené možnosti produktového portfolia.

První společnou aktivitou bylo posílení divize STEEL, která se zabývá výhradně vývojem a výrobou nerezových bazénů, vířivek, ochlazovacích bazénů, rehabilitačních „prvků“ pro privátní i veřejný sektor, a další.

Tesárek Group s.r.o. si přebírá společné hodnoty a know-how obou společností s ještě větším důrazem na kvalitu, smysl pro detail, individuální služby i výrobu, prozákaznický přístup a především snahu zlepšit zdraví našich zákazníků, formou wellness & health care.

Značka TESÁREK znázorňuje tradici, kvalitu, zkušenosti, vlastní českou výrobu, vlastní design , záruční / pozáruční servis a poradenství.