Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O společnosti

Jsme firma s dlouholetou tradicí

Historie

Firma EXCEL – Jaroslav Tesárek vznikla v roce 1998 se zaměřením na komplexní stavební a obchodní činnost. Na základě spolupráce s francouzským koncernem SFA GRANDFORM vznikl požadavek na výrobu a vývoj hydromasážních van. Tím se firma Jaroslav Tesárek - EXCEL začlenila do sítě evropských výrobních společností.

Současnost

V současné době má firma okolo 15 zaměstnanců. Firma má zabezpečenou ekonomickou, právní a daňovou agendu na patřičné úrovni.

Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti wellness - výroba hydromasážních van, vířivé bazény (SPA vany z USA) a kompletní řešení veřejného a privátního wellness od projektu až po konečnou realizaci. Klademe důraz především na kvalitu a odbornou způsobilost při výrobě. Celá filosofie firmy Jaroslav Tesárek - EXCEL je založená na službách pro zákazníky.

Od roku 1998 se zabýváme výrobou a vývojem hydromasážních van. Zejména klademe důraz na individuální přístup, kdy každý zákazník má možnost ovlivnit úroveň a rozmístění jednotlivých trysek a komponentů tak, aby odpovídaly jeho specifickým požadavkům. HM vany jsou vyráběny na míru a přání zákazníka.

Od roku 2004 jsme výhradním dovozcem vířivých bazénů-SPA van z USA. I v této oblasti jsme se zaměřili na individuální přístup pro naše zákazníky a samořejmostí je posouzení exteriéru či interiéru z hlediska elektro a stavební připravenosti včetně zjištění průchodnosti SPA vany do finálního prostoru a také zvážení použití manipulační techniky. Poradenská činnost z hlediska vhodnosti výběru SPA vany. Záruční a pozáruční servis.

Služby

Samozřejmostí je tedy následující péče o zákazníky:

Návštěva technika a konzultace před výrobou hydromasážních van - SPA van

Posouzení interiéru či exteriéru o vhodnosti umístění hydroterapeutického výrobku

Výroba hydromasážních van dle argonometrie zákazníka (trysky, ovládání atd. jsou rozmístěny podle postavy a potřeb zákazníka). Vana je vyráběna na míru!

Celorepublikové zajištění servisní činnosti, včetně záručních a pozáručních oprav

Nabídky našich služeb a výrobků se trvale postupně rozšiřuje o nové výrobky, které svojí logistikou zapadají do oblasti WELLNESS. Nově nabízíme vířivé bazény (SPA vany) včetně kompletního servisu, zaměření, montáže a poradenství.

Firemní filozofie je založena a osobitém a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, poskytování odborně způsobilých služeb a poradenství ve všech oblastech WELLNESS.